دکتر محسن گرامی
 
   


 
 دکتر طالقانی
 
  ُسخنرانان کلیدی
 
مهندس خسرو سلجوقی

عضو هیات عامل سازمان
فناوری اطلاعات ایران
 

دکتر حمید شریف نیا
 مشاور اموزش توسعه الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات ایران

دکنر مهرداد دیانتی
  دانشگاه Surrey انگلستان


 
 ترجمه تخصصی مقالات
از متقاضیان درخواست می گردد در صورت نیاز به ترجمه با شماره های زیر تماس حاصل نمایند. در ضمن هزینه ی ترجمه به ازای هر 250 کلمه 12000 تومان می باشد. در صورت هرگونه سوال و جواب با شماره های زیر تماس حاصل نمایید ...
1395/02/26 ادامه مطلب


 خبر ویژه
فرایند اقدام برای انتشار مقالات در مجله ISC مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری ایران (به صورت محدود به 30 مقاله در ویژه نامه مختص کنفرانس)
1395/02/12 ادامه مطلب


ویرایش متنی و فنی مقاله-های علمی با کیفیت مجله-های معتبر دنیا
ویرایش متنی و فنی مقاله-های علمی با کیفیت مجله-های معتبر دنیا
1395/02/11 ادامه مطلب


ارسال 12 مقاله برتر به مجله Elsevier به صورت رایگان
12 مقاله برتر معرفی شده از طرف کمیته علمی کنفرانس به مجله Elsevier اروپایی ارسال می گردند و بعد از بازبینی این مقالات توسط مجله به صورت رایگان به چاپ خواهند رسید.
1395/02/04 ادامه مطلب


20 مقاله برتر به صورت رایگان در مجله Scopus آمریکایی
به اطلاع نویسندگان محترم میرساند 20 مقاله برتر معرفی شده از طرف کمیته علمی کنفرانس که در اختتامیه روز برگزاری کنفرانس مشخص می گردند به صورت رایگان در مجله Scopus کشور آمریکا مورد تایید وزارت علوم که دارای ضریب تاثیر می باشد به چاپ خواهند رسید.
1395/02/01 ادامه مطلب


مجله ISC معتبر مورد تایید پایگاه استنادی جهان اسلام
با توجه به رایزنیهای صورت گرفته با مجله ISC معتبر مورد تایید پایگاه استنادی جهان اسلام تمامی مقالات پذیرفته شده توسط کمیته علمی در صورت درخواست شرکت کنندگان با دریافت هزینه اندک در این مجله چاپ خواهند شد.
1395/01/31 ادامه مطلب


 شرکت مپنا به عنوان یکی از برگزار کنندگان کنفرانس می باشد.
پژوشگران گرامی، احترامأ به استحضار میرساند با توجه به مکاتبات صورت گرفته توسط دبیرخانه کنفرانس با شرکت مپنا مبنی بر مشارکت علمی در برگزاری کنفرانس، شرکت مپنا موافقت رسمی و کتبی خویش را اعلام نمود.امید است با بهره گیری از دانش بومی و تجارب علمی و عملی اساتید برجسته آن شرکت گام های موثرتری را در جهت پیشبرد اهداف متعالی کشور برداریم.
1395/01/25 ادامه مطلب


اطلاعیه: نمایه سازی مقالات در سایت مرجع دانش (سیویلیکا)
طبق هماهنگی های به عمل آمده با سایت مرجع دانش (سیویلیکا) که بانک مقالات علمی کشور می باشد، تمامی مقالات تایید شده این کنفرانس در سایت مذکور نمایه خواهد شد.
1395/01/25 ادامه مطلب


 یکسان سازی نام نویسنده مسئول، نویسندگان همکار و عنوان مقاله در پنل کاربری جهت صدور گواهی پذیرش
با توجه به اینکه گواهی پذیرش مقالات بر اساس اطلاعات موجود در پنل کاربری شرکت کنندگان (نه اطلاعات موجود در مقاله) صادر می گردد، لذا از شرکت کنندگان گرامی درخواست میگردد اطلاعات خواسته شده که در زمان ثبت نام از سوی سیستم همایش در پنل کاربری از شما خواسته میشود را با دقت تمام تکمیل نمایند (به ادامه مطلب مراجعه گردد).
1395/01/25 ادامه مطلب


 اطلاعیه مهم
با عنایت به تجربه دبیرخانه کنفرانس بین المللی در برگزاری ادوار کنفرانس، نکات با اهمیتی را به اطلاع پژوهشگران می رساند. این موارد در ارتباط با چگونگی عضویت در سایت، اطلاعاتی درباره تدوین و ارسال مقالات، شرایط و مسایل صدور گواهینامه های کنفرانس، اطلاعاتی درباره هزینه های کنفرانس و ... تنظیم شده اند؛ دبیرخانه کنفرانس توصیه می نماید پژوهشگران قبل از مشارکت در کنفرانس و بویژه قبل از ارسال مقالات خود نکات اشاره شده را با دقت مطالعه و رعایت نمایند. این موارد به ترتیب ذیل می باشند:
1395/01/25 ادامه مطلب


  محورهای همایش
مهندسي نرم افزار
سيستم هاي نرم افزاري، مهندسي نرم افزار و روش هاي صوري، معماري نرم افزار، مهندسي وب، پايگاه داده عملياتي و پايگاه داده تحليلي، داده كاوي، امنيت اطلاعات و امنيت سيستم هاي نرم افزاري، تست و ارزيابي سيستم هاي نرم افزاري، نظريه محاسبات، مباحث ويژه در مهندسي نرم افزار، ساير مباحث مرتبط با مهندسي نرم افزار و ساير موارد مرتبط.
هوش مصنوعي
هوش مصنوعي و يادگيري، بينايي ماشين و پردازش تصوير، محاسبات نرم، پردازش صوت و سيگنال، شناسايي الگو، پردازش زبان طبيعي، سيستم چند عامله، مباحث ويژه در سيستم هوشمند و محاسبات نرم، ساير مباحث مرتبط با سيستم هاي هوشمند و ساير موارد مرتبط.
معماري كامپيوتر
معماري كامپيوتر، سيستم هاي حسابي، قابليت اطمينان، تحمل پذيري اشكال و آزمون پذيري، معماري سيستم هاي موازي، مدلسازي و ارزيابي كارآيي سيستم هاي كامپيوتري، مدارهاي مجتمع در مقياس بسيار بزرگ، سيستم هاي نهفته و بي درنگ، سيستم هاي قابل پيكربندي، فناوري نوظهور، مباحث ويژه در سيستم ديجيتالي، شبكه هاي ارتباطي موبايل و بي سيم، ساير مباحث مرتبط با سيستم هاي ديجيتالي و ساير موارد مرتبط.
فن آوري اطلاعات و ارتباطات
شبكه هاي كامپيوتري، انتقال داده، امنيت شبكه هاي كامپيوتري، محاسبات اينترنتي، مشبك و خوشه اي، پردازش موازي و سيستم هاي توزيع شده، مدلسازي و ارزيابي كارآيي شبكه هاي كامپيوتري، مباحث ويژه در شبكه هاي كامپيوتري و سيستم توزيع شده، معماري سازماني فناوري اطلاعات، يادگيري الكترونيكي، سيستم هاي محاسباتي انسان محور، مديريت فناوري اطلاعات، تجارت الكترونيكي، سيستم هاي حمل و نقل و انتقال و ارتباطات هوشمند، معماري اطلاعات و مديريت دانش و ساير موارد مرتبط.
و تمامی موضوعات مرتبط با علوم کامپیوتر
تاریخ های مهم
پذیرش مقالات: تا 15 فروردین ماه 96
توجه: نظر به اینکه کنفرانس داوری زود هنگام دارد، مقالات پس از دریافت، داوری شده  و نتایج پس از یک تا دو هفته اعلام خواهد شد و سپس گواهی پذیرش بر روی سایت قرار می گیرد.

اعلام نتایج: تا 20 فروردین ماه 96
(گواهی پذیرش صادر خواهد شد)

آخرین مهلت واریز هزینه ها: 25 فروردین ماه 96

زمان برگزاری: 15 اردیبهشت ماه 1396
دبیرخانه کنفرانس
وبسایت: C-IT.ir
ایمیل: 
info@c-it.ir

تلفن دبیرخانه: 
86024624-88418882
ساعات اداری (8 تا 16)

تلفن اطلاع رسانی: 09109586591
ساعات غیر اداری 17 تا 19

آدرس دبیرخانه دائمی: خیابان شریعتی، خیابان معلم، پلاک 107، واحد 14
برگزار کنندگان و حامیان